Trening personalny – siłownia Warszawa Ursynów

Czym jest Trening Personalny?

Trening personalny skierowany jest do osób, którym zależy na wysokiej skuteczności treningowej i poprawnej technice wykonywanych ćwiczeń, gwarantującej szybkie efekty oraz bezpieczeństwo. Trenerzy Total Fitness, dla których zdrowy i aktywny tryb życia jest wielką pasją, z dużym zaangażowaniem oddają się pracy z klientami. Ich wszechstronna wiedza zdobywana na licznych szkoleniach sprawia, że treningi prowadzone są na najwyższym poziomie opartym na najnowszych trendach.

Droga do Sukcesu

#Drogadosukcesu, to program, który wprowadzi Cię do świata Total Fitness. Trener oprowadzi Cię po klubie i opowie jak bezpiecznie korzystać ze wszystkich stref. Następnie przeprowadzimy analizę medyczną składu ciała oraz dobierzemy najlepsze ćwiczenia pod Twoje potrzeby oraz aktualną formę . Wyznaczymy cel, do którego sukcesywnie będziesz dążyła dzięki indywidualnie wyznaczonej ścieżce treningowej.
Z programu mogą skorzystać zarówno klubowicze posiadający kartę członkowską Total Fitness, jak i posiadacze kart partnerskich: Multisport, OkSystem, FitProfit.

Umów się

na konsultację z trenerem

Administratorem Państwa danych osobowych jest TOTAL FITNESS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bohaterów Września 9, adres email ochronadanych@totalfitness.com.pl